Przemysł

Bezpośrednia kremacja - wybierz najlepszą usługę budżetu pogrzebowego

By 12 marca 2020 No Comments

Większość pogrążonych w żałobie rodzin nie ma czasu na zakup najlepszych usług pogrzebowych lub kremacyjnych. Wielu uważa, że ​​ich jedyną opcją jest zorganizowanie tradycyjnego pogrzebu z pogrzebem lub wykonanie podobnej usługi i kremacji. Nie mają pojęcia, jakie są bezpośrednie usługi kremacji i jak mogą pomóc obniżyć ogólne koszty.

Pogrzeby mogą być bardzo drogie, nawet jeśli stosuje się kremację. Do kupienia są kwiaty, trumna lub krematorium i ewentualnie urna kremacyjna, w zależności od tego, który zostanie wybrany. Niskie koszty sumują się bardzo szybko.

Istnieją oficjalne zasady ochrony rodzin pogrążonych w żałobie, które są emocjonalne. Pomimo tych zasad wydatki na pogrzeb mogą nadal stanowić obciążenie.

Lepszą opcją mogą być usługi bezpośredniej kremacji. W przypadku kremacji bezpośredniej szczątki są natychmiast transportowane do krematorium w celu kremacji. Przed interwencją nie ma kontroli ani konserwacji.

Po zwróceniu prochów rodzina może zaplanować własne nabożeństwo żałobne. Prochy można eksponować przy pomocy urny kremacyjnej, aby zmarły był nadal obecny przy pomniku.

W przypadku niektórych rodzin pomaga to obniżyć koszty pogrzebu. Możesz zaplanować spotkanie według własnego budżetu. Pomnik może się odbyć nawet w domu ukochanej osoby lub na zewnątrz, jeśli pozwala na to pogoda, co może znacznie obniżyć koszty.

Ponadto usługi bezpośredniej kremacji wydłużają czas planowania rodziny. Zasadniczo pochówki powinny się odbyć w ciągu kilku dni. Gdy szczątki zostaną skremowane, w razie potrzeby mogą potrwać nieco dłużej.

Ogólnie rzecz biorąc, bezpośrednie usługi kremacyjne mogą złagodzić stres związany z planowaniem tradycyjnego pogrzebu. Nie ma znaczącej różnicy między różnymi usługami, z wyjątkiem jednej po kremacji. Kiedy następuje śmierć, należy skupić się na zmarłym i rodzinie, a nie na finansach. Bezpośrednia kremacja może pomóc skupić się tam, gdzie powinna być, eliminując niepotrzebne rzeczy związane ze standardowymi usługami pogrzebowymi.