Niedawno otrzymałem korespondencję od kobiety, która chciałaby uzyskać więcej informacji na temat procedur medycznych, które zapewnią zajście w ciążę z chłopcem. Chciała syna w 100% i była bardzo poważna i była gotowa zrobić wszystko, aby upewnić się, że właśnie to otrzymała. W rzeczywistości istnieją procedury medyczne, które pozwalają wybrać płeć i płeć dziecka. Wyjaśnię je bardziej szczegółowo w następnym artykule.

PGD: Jedyny pewny sposób na chłopca: Obecnie procedura medyczna o najwyższym wskaźniku powodzenia, w której masz chłopca (lub dziewczynkę, jeśli chcesz) nazywa się PID, co oznacza „przedimplantacyjną diagnostykę genetyczną”. Odbywa się to w laboratorium i jest w zasadzie sztucznym zapłodnieniem, które przenosi go na wyższy poziom w celu ustalenia płci.

Tak to działa: niektóre jaja przyszłej matki są pobierane przez specjalistę. Następnie przyszła ojciec dostarcza nasienie. Plemniki zapładniają komórki jajowe, ale odbywa się to całkowicie w laboratorium. W takim przypadku powstaje kilka potencjalnych zarodków. Zarodki te są następnie badane pod kątem problemów genetycznych, nieprawidłowości i płci. Tylko zdrowe zarodki pożądanej płci (w tym przypadku chłopca) są następnie ponownie wszczepiane matce. Ci, którzy „przyjmują”, powinni prowadzić do normalnej ciąży. Wszelkie pozostałe zarodki, które spełniają te kryteria, mogą zostać zamrożone do wykorzystania w przyszłości.

Niektóre wady tej procedury medycznej, które określają płeć dziecka: Dla tych, którzy nie żyją, ponieważ chcą jednej płci przed drugą, z pewnością może to być odpowiedź. Jeśli jednak ta procedura ma negatywne lub negatywne skutki, koszty będą prawdopodobnie największe. Czasami ludzie myślą, że koszt PGD jest wliczony w koszt nawożenia. Nie jesteś A inseminacja jest droga i kosztuje kilka tysięcy dolarów na cykl. Jeśli ciąża nie „trwa”, należy to powtórzyć. Statystyki pokazują, że za każdym razem jest to około 35% sukcesów, więc niektóre pary muszą zrobić kilka rund, zanim odniosą sukces.

Ponadto PID kosztuje zwykle od 2 000 do 4 000 USD, w zależności od kliniki. Sam koszt uniemożliwia niektórym parom wybranie tej trasy. A fakt, że nie każda próba się udaje, to kolejny czynnik odstraszający. Teraz niektóre pary nie mają wyboru. Nie możesz sama zajść w ciążę. Oczywiście, jeśli masz problemy z płodnością i potrzebujesz pomocy laboratorium, aby zajść w ciążę, ta procedura przenosi tylko to, co byłoby konieczne do następnego poziomu. Ale jeśli pójdziesz tą drogą tylko na podstawie wyboru płci, może istnieć inny sposób.

Sposoby zapewnienia, że ​​otrzymasz chłopca bez interwencji medycznej Jeśli nie stać Cię na PID, możesz spróbować w domu kilku rzeczy. Zasadniczo twój cel jest dokładnie taki sam - zapewnienie, że plemnik Y lub chłopiec dotrze do twojego jaja. Ponieważ nie możesz testować ani zobaczyć embrionów tak, jak mogą to robić pracownicy laboratorium, musisz trzymać się tego, co wiemy o tym, jak plemniki zachowują się i jak długo żyją. Chłopcy, którzy produkują nasienie, nie mogą długo żyć, więc chcesz odbyć stosunek później w swoim cyklu płodności. Chcesz także zalkalizować układ rozrodczy. Może to oznaczać zmianę diety i eksperymentowanie z prysznicem. Niektóre pozycje seksualne zwiększają prawdopodobieństwo zajścia w ciążę u chłopca.

Jeśli możesz używać wszystkich tych rzeczy razem, możesz znacznie zwiększyć swoje zmiany, aby mieć chłopca. I wcale cię to nie kosztuje.