Rozwój osobisty

Czy jesteś miły dla swojego tyłka Zainwestuj w poduszki na stadion, aby uzyskać wygodę

By 12 marca 2020 No Comments
zdrowie" data-max-rows="2">

Istnieją wszystkie rodzaje poduszek, ale poduszki na stadion to takie, które każdy, kto lubi imprezy sportowe od czasu do czasu lub regularnie musi wiedzieć o tym wspaniałym małym wynalazku, zwanym poduszkami na stadion.

Wszyscy tam byliśmy. Próbujemy oglądać tę grę w piłkę nożną lub baseball, gdy skręcamy się, ponieważ nasze biedne osły zdrętwiały lub kość ogonowa nas zabija. Nie ma znaczenia, jaki sport uprawia, to te straszne, twarde ławki, na których większość z nas siedzi i próbuje cieszyć się grą.

Na szczęście istnieje tanie rozwiązanie - poduszki na drobiazgi - i zdziwisz się, że możesz wybierać spośród jeszcze różnych stylów. Jest materiał, płótno, skóra i prawie każdy inny materiał. Pochodzą z uchwytami i bez uchwytów, z torbami transportowymi, z torbami transportowymi, które pomieszczą inne rzeczy, takie jak przekąski, bilety i napój.

Możesz nawet ustawić poduszkę pod monogramem z inicjałami, nazwą ulubionego zespołu lub prawie wszystkim innym, czego chcesz. I mów o pełnej gamie kolorów. Bez względu na ulubiony kolor, możesz go mieć w poduszce.

Ale czekaj, jest więcej! Możesz cieszyć się kolorami lub logo swojego zespołu. Możesz nawet kupić poduszkę stadionową w kształcie piłki nożnej, piłki nożnej lub baseballu, a nazwa twojego zespołu jest bardzo uderzająca. Twoje opcje są naprawdę nieograniczone.

Ile musisz wydać na poduszkę na stadion? To naprawdę zależy od kupowanej poduszki, ale zaczynają się od 5,00 $ i mogą wzrosnąć do 40,00 $. Kupując poduszkę do stadionu, możesz kupić jedną dla reszty gangu, z którą chodzisz na mecze - to mogą być twoje pączki lub dzieci, ale jeśli kupisz cztery poduszki, będziesz gotowy kupić kilka „ Butt "uszczęśliwić.

Możesz kupić poduszki do stadionu przez Internet. W rzeczywistości jest to najlepszy sposób na uzyskanie szerokiego wyboru, nie wspominając o najlepszych cenach. Nawet jeśli robisz zakupy na stronie, możesz uzyskać wspaniałe pomysły, po prostu surfując po Internecie. Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy, możesz oczywiście zrobić to sam, używając pianki i wytrzymałej tkaniny lub płótna. Mam na myśli, że poduszka nie ma wiele do zaoferowania. Dlaczego więc warto wystawić się na próbę, kiedy można go kupić za grosze?

Poduszki stadionowe mogą być najlepszym wynalazkiem ostatniej dekady - nigdy więcej oglądania niewygodnej gry, więcej wijącego się, a twój tyłek będzie ci za to wdzięczny!