Przemysł

Czy powinniśmy zakopywać biżuterię u naszego kochanka?

By 12 marca 2020 No Comments

Niektórzy ludzie, którzy organizują pogrzeb dla ukochanej osoby, mają wrażenie, że prawo stanowe zabrania pochówku biżuterii lub innych przedmiotów w trumnie z ukochaną osobą. Odpowiedź jest taka, że ​​możesz pogrzebać wszystko, co chcesz z ukochaną osobą.

Istnieje wiele czynników, które wpływają na decyzję o biżuterii zmarłego. W życiu nigdy nie można go było zobaczyć bez specjalnego pierścionka, naszyjnika lub zegarka, a rodzina nigdy nie myślała o zdjęciu tego kawałka.

Z drugiej strony członkowie rodziny mogą kłócić się o konkretny kawałek i nie mogą się zgodzić, kto go otrzyma. W takim przypadku mogą zakopać tę konkretną biżuterię tylko dlatego, że wolą to zrobić niż przekazać komuś innemu.

Zawsze doradzam rodzinom, że chcą rozważyć wszystkie opcje przy rozważaniu tej decyzji i że chcą przedyskutować ją z innymi członkami rodziny przed podjęciem ostatecznej decyzji. Chciałbym prosić o rozważenie możliwości przekazania drogiej biżuterii dziecku, wnukowi, siostrzenicy lub siostrzeńcowi jako „pamiątki rodzinne”. Sugeruję również, że mogą alternatywnie zastąpić tanią biżuterię kostiumową, jeśli czują, że chcą pochować ukochaną biżuterię.

Oczywistą decyzją jest to, że kosztowny kawałek może zostać przekazany na rzecz kościoła lub preferowanej przez zmarłego organizacji charytatywnej. Ostateczna decyzja należy oczywiście do rodziny. Bez względu na to, jaką podejmiesz decyzję, będziesz honorowany i ściśle przestrzegany.