Przemysł

Dlaczego przedpłacony pogrzeb jest tak dobrym pomysłem

By 13 marca 2020 No Comments

Myślenie o własnej śmierci jest niewygodnym pomysłem. Być może jest to powód, dla którego motyw został usunięty na bok i na jutro lub dopóki nie będzie za późno. Jeśli jednak spojrzysz na wszystkie szczegóły niezbędne do zaplanowania pogrzebu, zobaczysz, dlaczego planowanie z wyprzedzeniem jest korzystne nie tylko dla ciebie, ale także dla krewnych, którzy zostali w tyle.

Rozważ niektóre aspekty. Według dyrektora pogrzebu niektóre szczegóły, o których powinieneś pomyśleć, to przeszłe pragnienia, rodzaj usługi, jakiej chcesz, bez względu na to, czy jesteś pochowany, pochowany czy poddany kremacji, jaki rodzaj Urna , Trumna lub sejf, który chcesz i gdzie będzie usługa. Nawet drobne szczegóły, takie jak karta modlitwy, którą chcesz, starzy przyjaciele, do których chcesz dołączyć, i rzeczy, o których twoja rodzina nie wiedziała, że ​​chcesz wziąć pod uwagę. Może to być zniechęcające i przytłaczające zadanie, zwłaszcza jeśli próbujesz zaplanować pogrzeb i żałobę podczas żałoby po śmierci członka rodziny lub przyjaciela. Jest to jeden z najtrudniejszych czasów, w którym przeżyje Twoja rodzina i najbliżsi. Dlaczego im nie ułatwisz?

Przedpłacony plan pogrzebowy jest jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić dla swojej rodziny
Dlatego tak ważne jest planowanie wstępne. Dla tylu ludzi teraz. Proces pogrzebowy jest znacznie łatwiejszy nie tylko dla ciebie, ale także dla krewnych, którzy zostawiają cię w tyle, jeśli myślisz o przyszłości.

Według naszych klientów wstępne planowanie pozwala rodzinie na podejmowanie dobrze przemyślanych decyzji bez presji natychmiastowości. Zaplanuj to według własnych upodobań i pozwól swojej rodzinie pamiętać, że nie musisz się martwić o środki ostrożności

To znacznie zmniejsza stres członków rodziny, którzy nie próbują wymyślić wszystkich szczegółów. To już zostało postanowione. Jedyną decyzją, którą musisz podjąć, jest data i godzina, w której chcesz skorzystać z usługi. Plan przed pogrzebem daje rodzinie możliwość rozpoczęcia pogrzebu Żal Przetwarzaj ze świadomością, że 99 procent życzeń ich krewnych jest spełnionych.

Zalecamy, jeśli chcesz, aby harmonogram pogrzebu porozmawiał z rodziną i bliskimi, aby mogli zrozumieć, co robisz. „Lepiej jest, jeśli działają na nim dwie głowy niż jedna”. Czas Przygotowania są podejmowane w celu zapewnienia, że ​​ktoś jest świadomy twoich ostatecznych życzeń i ustaleń. Każdy z was otrzymuje szczegóły swojego planu, aby każdy wiedział, co robić.

Mieć w tym czasie kogoś innego Przygotowania są podejmowane w celu zapewnienia, że ​​ktoś jest świadomy twoich ostatecznych życzeń i ustaleń. Podczas przygotowywania pozwól rodzicom porozmawiać z rodziną na temat swojej decyzji. Komunikacja jest kluczowa, przestań myć ją pod dywanikiem i otwarcie rozmawiaj z rodziną.

Niektórzy mogą czuć, że jeśli wcześniej zorganizujesz pogrzeb, będą trzymać się swoich decyzji, ale osoba, która prowadzi plan, może go dostosować i możesz zadzwonić i wprowadzić zmiany w dowolnym momencie. Dostosuj swój plan do pracy dla Ciebie.

„Jeśli wcześniej zaplanujesz przedpłacony plan pogrzebowy, nie będzie to takie emocjonalne. Myśl jasno i masz czas, aby wrócić i zmienić swoje decyzje. Czasami podejmujesz bardziej racjonalne decyzje”. Powiedziała, że ​​ludzie, którzy planują pogrzeby, mogą podać wszystkie szczegóły, takie jak to, jakie utwory zagrać i jakie zdjęcia wyświetlić. Jedna osoba może zaplanować pogrzeb i zapłacić z góry, aby płacić tylko dzisiejsze ceny.

Przedpłacony plan pogrzebowy zapewnia bezpieczeństwo.

PLANUJESZ CO CHCESZ I PŁACISZ CO CHCESZ I NIE ZOSTAWIAJĄ OPŁATY FINANSOWEJ DLA CZŁONKÓW RODZINY.
Chociaż Planowanie wstępne Pogrzeb nie jest przyjemną myślą, może zaoszczędzić członkom rodziny dodatkowego smutku i stresu w czasie, gdy emocje są wysokie. W ten sposób możesz upewnić się, że jesteś w pełni informowany o swoich opcjach i podejmować racjonalne decyzje, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom lub najlepiej szanują członka rodziny. Chcemy mieć pewność, że ludzie rozumieją wszystko. Powiedziałbym, że prawie 100 procent rodzin twierdzi, że byli tak szczęśliwi, że to zrobili

Chcemy mieć pewność, że ludzie rozumieją wszystko. Powiedziałbym, że prawie 100 procent rodzin twierdzi, że byli tak szczęśliwi, że to zrobili i że wszystko stało się łatwiejsze.