Przemysł

Filmy pogrzebowe: Sześć kobiet Henry'ego Lefaya

By 13 marca 2020 No Comments

Sześć kobiet Henry'ego Lefaya (2009) to komiczne ostrzeżenie dla tych, którzy nie planują pogrzebu lub dla tych, którzy planują, ale żenią się zbyt często. Jednym ze słów kluczowych jest: On kocha kobiety - wiele kobiet.

Jako film pogrzebowy jest doskonałym narzędziem do rozpoczęcia rozmów na temat planowania pogrzebu. Jest to również świetny sposób dla prawników zajmujących się planowaniem nieruchomości, aby pomóc swoim klientom poważnie traktować ich wolę, zaufanie i inne kwestie związane z planowaniem nieruchomości.

Henry Lefay (Tim Allen) sprzedawca audio-wideo znika podczas paralotniarstwa w Meksyku i zostaje uznany za martwego, a jego córka Barbie (Elisha Cuthbert) wraca do swojego rodzinnego miasta w stanie Nowy Jork na pogrzeb. Napięcia nasilają się w komediowe wybuchy, gdy obecna żona Henry'ego, pięciu byłych i kochanka toczą brutalną walkę o władzę o ostateczną umowę.

Kobieta nr 1 to Kate (Andie MacDowell), matka Barbie. Ofelia (Jenna Elfman), żona nr 2 i nr 4 (poślubił ją dwa razy), jest niezwykle namiętną i często pijaną kobietą, z którą Henry nadal „regularnie” wychodzi. Kobieta nr 3, Veronica (Paz Vega), jest właścicielem i operatorem połowy udanego biznesu Henry'ego. Kobieta nr 5, jesień (Lindsay Sloane), która jest w wieku Barbie, wierzy, że jest odpowiedzialna i odziedziczy wszystko, ponieważ jest obecną kobietą.

Żadna z nich nie wie, że przed Kate była jeszcze inna kobieta, a kochanka, z którą Henry przebywał w Meksyku, spodziewa się zostać kobietą # 7. Kiedy odwiedza dom po powrocie ciała do Stanów Zjednoczonych, robi się naprawdę szalony

Lecą nieporozumienia: czy trumna powinna być otwarta czy zamknięta? Na jakim cmentarzu powinien zostać pochowany? A co z kremacją?

Każda z kobiet nr 2 do nr 5 ma odręczne listy Henry'ego z różnymi ustaleniami pogrzebowymi. Veronica ma działki dla siebie i Henry'ego na cmentarzu Pleasant Meadows. Jesień ma działki dla niej i Henry'ego na cmentarzu Shady Glen. A Ofelia ma list, w którym mówi, że chce zostać poddany kremacji, a jego prochy porozrzucane są w oceanie przed katamaranem w pobliżu Bahamów.

Ponieważ jest to komedia, istnieją zaskakujące zwroty akcji i szczęśliwe zakończenie. To wcale nie jest głęboki film. Żadnych ostrzeżeń dotyczących spoilera, wystarczy obejrzeć film.

Większość ludzi prawdopodobnie nie ma tak skomplikowanego życia miłosnego jak Henry Lefay. Niemniej jednak film rodzi ważne pytania, na które wszystkie rodziny muszą odpowiedzieć, zanim ktoś umrze.

Sześć kobiet Henry'ego Lefaya oferuje beztroską lekcję poważnego planowania pogrzebu, testamentów, trustów i planowania majątku. Może otworzyć drzwi do dyskusji na temat planów pogrzebowych, dziedziczenia, sukcesji korporacyjnej, trustów i umów poprzedzających zawarcie umowy.

Kilka punktów do przemyślenia (i działania):

Zmieniając małżonków, zaktualizuj szczegóły istniejących planów pochówku lub instrukcje przedpremierowe.

· Przejrzyj i zaktualizuj wszystkie testamenty, zasady, trusty i inne ważne dokumenty wraz ze zmianami stanu cywilnego i dodaniem (lub odjęciem) rodziny.

Osobisty list z instrukcją, w którym zawarte są Twoje życzenia, jest bardzo pomocny dla twoich bliskich. Po prostu nie rób różnych instrukcji dla różnych małżonków, jak Henry Lefay.

Sześć kobiet Henry'ego Lefaya można wypożyczyć na DVD za pośrednictwem Netflix i (jeśli jest dostępny) kupić na Amazon.com. Jest oznaczony jako PG-13 za treści seksualne, krótką nagość i trochę języka.