Przemysł

Garnitur mentalistki Pink Chanel 3-6

By 12 marca 2020 No Comments

Kiedy rozpoczyna się odcinek Pink Chanel Suit, dochodzimy do pogrzebu matki federalnej sędziny Pauline Fitz-William (Cristine Rose). Pauline prosi córkę Sophie o znalezienie siostry Abbey, ponieważ jeszcze nie pojawiła się na pogrzebie. Kiedy Sophie wchodzi do pokoju Abtey, znajduje przyjaciółkę Abteya zamordowaną na podłodze. Przyjaciel Abbey wyglądał na dźgniętego w plecy.

Agent Lisbon (Robin Tunney) i agent Cho (Tim Kang) przybywają na miejsce z Patrickiem Jane (Simon Baker). Zespół zaczyna szukać wskazówek w pokoju i szybko zdaje sobie sprawę, że Abbey nie został jeszcze znaleziony. Ze względu na wysoką rangę sędziego i jej majątku nieruchomość nadal podlega ścisłej kontroli bezpieczeństwa przez zespół ochrony. Według szefa ochrony nikt nie widział, jak Abbey opuścił posiadłość po zameldowaniu się rano. Abbey, która jest główną podejrzaną o morderstwo, myli zespół o jej miejscu pobytu.

Patrick Jane zjawia się bardziej niż modnie i robi scenę z ochroniarzem, gdy pyta, dlaczego musi przejść przez wykrywacz metalu. Jane jest sfrustrowana tym, że jego stopień nie zapewnił mu bezpieczeństwa i nalega, aby szef ochrony również przeszedł przez wykrywacz metalu. Kiedy to robi, Jane wkłada monety do kieszeni, aby uruchomić alarm. Już sama ta scena jest warta obejrzenia serialu.

Tłum jest zszokowany, gdy Patrick Jane ogłasza, że ​​Abbey najprawdopodobniej została zamordowana i ukryta gdzieś na terenie posiadłości. Potwierdza to po próbie kradzieży dywanu z biura Pauline (ponieważ był wielkości dorosłego ciała), aby sprawdzić, czy może przejść przez ochronę. Zespół bezpieczeństwa szybko zauważa, że ​​Jane próbuje przebić się przez najsłabszy punkt jej bezpieczeństwa, aby udowodnić, że Abbey nie mogła opuścić lokalu.

Jane rysuje klasyczną taktykę dywersji, która mówi każdemu, kto uważa, że ​​Abbey była schowana w trumnie z matką sędziego. Jane oczywiście przemawia na pogrzebie, jak tylko samolubna Jane może. Rodzina, nieco zdenerwowana myślą o otwarciu trumny, zgadza się, że Jane uważa, że ​​ma rację. Jane okazała się nie tak, gdy Dr. Saban otwiera trumnę, aby odsłonić tylko ciało matki sędziego.

Oczywiście była to tylko sztuczka Jane, by określić reakcje podejrzanego na znalezienie winowajcy. Jane i Lizbona chowają się do trumny na noc, aby złapać zabójcę. Dr. Saban, która pomogła Abbey w uzależnieniu od narkotyków, przypadkowo przedawkowała Abbey i zabiła ją. Dr. Saban spanikowała, kiedy zabił Abbey, i ostatecznie zabił jej chłopaka, gdy wszedł w nieudaną procedurę. Lekarz był w stanie ukryć ciało Abbey, ale wkrótce musiał je usunąć, aby nie można było go znaleźć podczas badania. To był błyskotliwość Jane, Dr. Saban wpadł na pomysł ukrycia Abbeya w trumnie.