Rozwój osobisty

Gdzie mieszka Zac Efron i jaką ma rodzinę?

By 13 marca 2020 No Comments
zdrowie" data-max-rows="2">

Pomimo swojej sławy, ten figurant miał normalne dzieciństwo. Należą one do rodziny klasy średniej w Kalifornii. Jest zorientowany na rodzinę i jest bardzo bliski swojemu bratu Dylanowi. Twoimi przodkami są Żydzi, ale twierdzi, że jest agnostykiem.

Zdecydowanie wiedział, jak zrównoważyć szkołę i zabawę, ponieważ nadal ma wyraźne A, nawet jeśli jest klasowym klaunem. Zaczął śpiewać i grać w wieku jedenastu lat, ponieważ zachęcał go ojciec. Utorowało to drogę do uznania jego talentu. Następnie pojawił się w lokalnych teatrach, w tym Peter Pan, Little Shop of Horrors i The Music Man. Podpisał umowę z Creative Arts Agency, która otworzyła wiele innych możliwości.

Nadal dominował w telewizji w 2002 roku, występując gościnnie w programach takich jak The Guardian, ER, CSI-Miami i The Replacements. W 2003 roku zrealizował serial dramatyczny i był nominowany do najlepszego aktora drugoplanowego w filmie telewizyjnym na Young Artist Awards. Jego największa przerwa wynikała z manii muzycznej liceum w 2006 roku. Jego związek z gwiazdą Vanessą Hudgens przyczynił się do jego natychmiastowej sławy.

Ten sztandarowy produkt dla Tweenybopper będzie nadal napędzał interesy dzięki jego dwóm nadchodzącym filmom, Me and Orson Wells oraz remake'owi Footloose. Fani czekają na jego rzekome zaręczyny z Vanessą Hudgens. Gdzie mieszka do tej pory Zac Efron? Równie dobrze mógłby wprowadzić się ze swoją dziewczyną Vanessą, ale jeśli to zaszkodzi jego fanom, powiedzmy tylko, że Zac Efron będzie żył w naszych sercach na zawsze. Przeze mnie?