Motoryzacja

Gorąco, aby pozbyć się pop-upów raz na zawsze!

By 13 marca 2020 No Comments

Jak często wydajemy się surfować po Internecie i klikać stronę internetową lub artykuł i otwierać kolejne wyskakujące okienko? Następnie musimy go klikać, aż może pojawi się inny. Co możemy zrobić, aby raz na zawsze zatrzymać ten chaos?

Wyskakujące okienka są programowane przy użyciu bardzo prostego języka programowania o nazwie JavaScript. Nie wiedziałem, co to jest, dopóki nie miałem problemów. JavaScript został opracowany specjalnie do użytku na stronach internetowych i może być używany w połączeniu z HTML. Dlatego JavaScript może być bardzo denerwujący przez większość czasu. Najbardziej irytującym rodzajem wyskakujących okienek są te, które otwierają więcej wyskakujących okienek po zamknięciu każdego z nich. Mogą dosłownie mieć setki wyskakujących okienek i przynajmniej muszą zamknąć oryginalne okno przeglądarki, jeśli nie cały komputer.

Wyskakujące okienka są nie tylko irytujące, ale w większości przeglądarek internetowych są one dostępne bezpłatnie. Kiedy ostatnio czytałeś reklamę wyskakującą lub pop-under? Jeśli ktoś piszczy do mojego wyskakującego okienka, natychmiast go zamykam, bez zastanowienia.

Jedną rzeczą, której powinniśmy unikać, są błędy systemowe i reklamy infekcji spyware. Te reklamy dezorientują wielu odwiedzających i powodują ich znikanie. Te reklamy pojawiają się na Twojej twarzy z komunikatem „Twój komputer jest zainfekowany oprogramowaniem szpiegującym - kliknij tutaj, aby uruchomić bezpłatne skanowanie”. Te reklamy nic nie wiedzą o komputerze użytkownika. Próbują tylko przekonać ich do zakupu gorszego produktu. Istnieją również „niewinne” wyskakujące okienka, których jedynym celem jest przeniesienie użytkownika na stronę internetową w celu sprzedaży produktu.

Należy jednak pamiętać, że mogą one być złośliwe. Instalują adware na twoim komputerze bez twojej wiedzy i zgody. Jak to może być denerwujące? Może to spowodować „zawieszenie się” komputera, a czasem nie pozostawia wyboru i po prostu ponownie uruchomić komputer w tym momencie.

Kupowanie wyskakujących okienek może być bardzo skutecznym sposobem na powstrzymanie irytacji i niebezpieczeństwa. Dostępne są darmowe wersje w Internecie, ale zaleca się korzystanie z zaufanej usługi płatnej. Będziesz mieć więcej zaktualizowanego oprogramowania, aby zapewnić ciągłe bezpieczeństwo.

Płatne oprogramowanie może pomóc usunąć wyskakujące okienka, które pojawiają się tylko wtedy, gdy masz połączenie z Internetem. Jeśli nie jesteś jeszcze zainfekowany programem do blokowania wyskakujących okienek, możesz mieć Firefoksa dla Internetu i możesz pobrać program do blokowania wyskakujących okienek bezpośrednio z jego strony internetowej. Sprawdź, czy możesz natychmiast usunąć istniejące wyskakujące okienka. Ponadto nie potrzebujemy już dodatkowego stresu w naszym życiu! Powodzenia !!!