Motoryzacja

Jak przyciągnąć gorących facetów? Oto, jak szybko zdobyć hot facetów

By 13 marca 2020 No Comments

Masz dość ścigania mężczyzny swoich marzeń? Czy straciłeś nadzieję na uświadomienie mu swojego istnienia?

Gorący faceci mają wyjątkowy smak. Jeśli chcesz zrezygnować z robienia go tak, jak robisz, ten artykuł pokaże, jak przyciągnąć gorącego faceta.

1. miejsce Pokaż trochę skóry, ale nie bądź zbyt odkrywczy.

Drażnij go i pozwól mu się ślinić, ale nie rób tego zbyt często. Mężczyźni są z natury wizualni, więc nie mogą się oprzeć spojrzeniu na pojawiającą się skórę.

2. miejsce Noś makijaż, ale nie wyglądaj jak suka.

Kiedy zastosujesz lekki makijaż, będziesz wyglądać seksownie i kwitnąco. Gorący mężczyźni chcą, aby ich dziewczyny wyglądały reprezentacyjnie, aby zabrać je wszędzie. Zakryj te skazy i ciemne pierścienie, sprawiając, że usta będą tak seksowne jak u Angeliny Jolies.

3. miejsce Nie używaj łosia, lakierów do włosów i kremów.

Niektóre dziewczyny uważają, że ciasne, seksowne włosy są atrakcyjne. Cóż, to prawda, ale oczywiście jest jeszcze lepiej. Możesz stylizować włosy, nie usztywniając ich. Fajnie jest poruszać głową, gdy włosy pozostają na miejscu. Im bardziej miękkie są twoje włosy, tym częściej oznacza to, że bierzesz prysznic.

4. miejsce Działaj z zachowaniem równowagi.

Kiedy mężczyzna pokazuje elegancję, docenia twoją kobiecą stronę. Unikaj nieostrożności i chłopięcego zachowania. Gorący mężczyźni chcą dziewczyn, które działają z gracją.

5. Poliż łyżkę.

Jeśli polizasz łyżkę, pokażesz, jak dobrze możesz całować. Możesz to zrobić, jedząc przed nim swoją ulubioną pustynię. Włóż łyżkę do ust z zamkniętymi oczami, a następnie powoli wyciągnij ją, końcówka języka liże resztki.

6. Idź i mów na pewno.

Gorący faceci są pewni siebie, więc chce kogoś, kto ma ich dużo. Sposób, w jaki chodzisz i rozmawiasz, może wywrzeć trwałe wrażenie na ludziach. Może przyciągnąć lub wyłączyć na stałe. Spraw, by poczuł się, jakbyś wiedział, o czym mówisz, i chodź z wyciągniętym tyłkiem i klatką piersiową.

7 Upuść klucze i uruchom jego wyobraźnię.

Mężczyźni interpretują twoje ruchy. Więc jeśli „przypadkowo” upuścisz klucze, podnosząc je w seksowny sposób, może się ślinić. Niech sobie wyobraża, że ​​możesz go zadowolić na wiele sposobów.

Pierwszym krokiem do znalezienia mężczyzny swoich marzeń jest skłonienie go do przyciągnięcia. Nie ma nic złego w byciu uwodzicielskim. Wiesz, że nie jesteś złą dziewczyną i po prostu chcesz, żeby cię zauważył, więc najpierw zwróć jego uwagę, a potem reszta.