Przemysł

Jak wybrać urny kremacyjne dla ukochanej osoby

By 12 marca 2020 No Comments

Radzenie sobie ze śmiercią bliskiej osoby nigdy nie jest łatwe. W wielu przypadkach twój krewny zajął się ostatecznymi ustaleniami. Są jednak chwile, kiedy trzeba zarządzać szczegółami podczas żałoby. Jeśli twój ukochany wspomniał o swoim pragnieniu kremacji, możesz mieć wybór urny kremacyjnej.

Wybór najlepszego słoika na szczątki bliskich jest osobistą decyzją, która jest integralną częścią procesu upamiętnienia. Aby dokonać najlepszego wyboru dla Ciebie i Twojej rodziny, należy wziąć pod uwagę kilka czynników.

Określ przedział cenowy

Podobnie jak przy wyborze trumny, urny kremacyjne są częścią twojego budżetu pogrzebowego. Musisz określić, jaką część tego budżetu chcesz wydać na statek. Wybór obszaru szybko zawęzi opcje. Chociaż możesz myśleć, że droższa opcja jest jedynym sposobem, aby naprawdę uhonorować członka rodziny, pamiętaj, że istnieje wiele łatwiejszych opcji po ekonomicznych cenach, które są oszałamiające i warte zachowania szczątków Twoich bliskich.

Określ ostateczne miejsce spoczynku lub reklamę

Niektórzy chcą, aby ich prochy rozprzestrzeniły się w określonym obszarze po przejściu. Do tego chcesz użyć prostej urny. Jeśli chcesz zobaczyć ossuarium pomnika, musisz wziąć pod uwagę wielkość pokoju, w którym znajduje się wazon. Niemal każde kostnica może być używana do oglądania w pomieszczeniu. Niektóre są wykonane z oszałamiającego szkła, kryształu lub porcelany, jeśli chcesz przyciągnąć wzrok.

Jeśli jednak twój ukochany nadal chce zostać pochowany, istnieje wiele różnych rodzajów urn ulegających biodegradacji. Te okulary są wykonane z materiału, który można umieścić w ziemi i nie szkodzi środowisku. Są nawet takie, które zawierają nasiona drzewa, aby Twoi bliscy mogli tchnąć nowe życie w świat, który właśnie opuścili. To dobry sposób na zapamiętanie członka rodziny po jego śmierci.

Ważny może być styl i dostosowanie

Dla tych, którzy chcą mieć przy sobie prochy ukochanej osoby, pokazanie kieliszka może nie wystarczyć. Większość urn jest prosta i wykonana jest ze szkła, kamienia, drewna, metalu lub ceramiki. Są jednak takie, które można dostosować, podając imię, datę urodzenia i śmierć ukochanej osoby, a nawet ich zdjęcie.

Wybór między stylami urn a cenami jest główną przeszkodą. Musisz także pamiętać, aby kupić taki, który jest wystarczająco duży, aby pomieścić szczątki ukochanej osoby. Najlepszą zasadą jest jeden cal sześcienny przestrzeni na funt ciała. Jeśli jesteś rozdarty między dwiema opcjami, wybierz większe kostnica ze względów bezpieczeństwa.