Rozwój osobisty

Jakich narzędzi potrzebujesz, aby rozpocząć handel?

By 12 marca 2020 No Comments

Niezależnie od tego, czy uczysz się handlu samodzielnie, czy na komercyjnym szkoleniu, istnieją ważne narzędzia, które są warunkiem sukcesu. Ten artykuł rysuje tylko powierzchnię wielu urządzeń używanych przez profesjonalnych handlowców. Powinien jednak być na dobrej drodze, aby zostać pełnoetatowym inwestorem. Przygotowanie jest bardzo ważne, gdy stajesz przed komputerem, niezależnie od tego, czy jest to Twój pierwszy dzień handlu, czy dwudziesty rok handlu. Po prostu nie możesz być zbyt dobrze przygotowany.

Jednym z twoich głównych problemów będzie komputer, z którym handlujesz. Twój sześcioletni laptop z 2 GB pamięci RAM prawdopodobnie nie jest dobrym wyborem do handlu. Wolę komputery stacjonarne do swojej pracy. Są solidne w porównaniu do swoich odpowiedników na laptopa i mogą być używane przez określony czas. Ponadto komputer stacjonarny może korzystać z kart graficznych typu cross-firing, dzięki czemu można zwiększyć liczbę wybranych monitorów. Nie chcę skakać z pistoletami na monitorach, które omówimy w dalszej części tego artykułu. W przypadku twojego pierwszego komputera komercyjnego skłaniam się ku pudełku zorientowanemu na biznes i unikam tego komercyjnego komputera z różnorodnymi programami społecznościowymi i programami multimedialnymi. Im więcej oklep ma komputer, tym lepiej. Oto minimalne specyfikacje, których bym szukał:

Procesor Intel i5 lub i7 lub porównywalny procesor AMD (faktycznie wolę używać układów AMD do gier w moich komputerach)

8 GB pamięci DDR3 RAM i 16 GB byłoby jeszcze lepsze.

Jako dobrą płytę główną wolę płyty główne ASUS, ponieważ są końmi roboczymi i są stosunkowo niedrogie w porównaniu do Intela. Chodzi o to, aby uzyskać wysokiej jakości płytę główną, która wytrzyma długie godziny użytkowania

Umieściłem swój system operacyjny na dysku SSD i zapisałem dane na co najmniej jednym fizycznym dysku 500 GB.

Karta graficzna wysokiej jakości, do której nie potrzebujesz niczego w pobliżu karty 200 $, tylko karta wysokiej jakości. Większość kart dźwiękowych znajduje się na płycie głównej i jest w porządku.

Dobrej jakości zabezpieczenie przeciwprzepięciowe i nie mam na myśli małych nagłówków. Mówię o ochronniku przeciwprzepięciowym, który faktycznie chroni twój komputer.

Wolę handlować 4 monitorami, ale początkowo wystarczą dwa monitory. Acer produkuje świetne 21-calowe monitory, które są odpowiednio wycenione. Za pomocą drugiego monitora można wyświetlać wiele ram czasowych bez konieczności przełączania jednego ekranu w przód iw tył.

Mocno wierzę, że powinieneś uważnie śledzić swoje transakcje, abyś mógł je przejrzeć i wyciągnąć wnioski z wcześniejszych błędów. Istnieje kilka świetnych, napisanych komercyjnie arkuszy kalkulacyjnych, z których korzystasz, to kwestia osobistego wyboru.

Na koniec znajdź ładne, ciche miejsce do pracy, w którym możesz pracować nieprzerwanie. Handel wymaga ogromnej koncentracji, a przerwy generalnie kosztują pieniądze.

Właściwe przygotowanie oznacza o jeden mniej szczegółów do zmartwienia, gdy handel robi się gorący i ciężki, a masz konfigurację komputera, na którą możesz liczyć. Jak zwykle powodzenia w handlu.