Rozwój osobisty

Jakim jestem jasnowidzem? 10 potężnych umiejętności psychicznych!

By 12 marca 2020 No Comments
zdrowie" data-max-rows="2">

Jasnowidzowie nie zawsze są świadomi swoich umiejętności. W końcu istnieją różne rodzaje mocy psychicznych, tak jak istnieją różne rodzaje mocy psychicznych. Ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z różnych rodzajów umiejętności psychologicznych, abyś mógł w pełni rozwinąć swój potencjał psychologiczny.

Oto 10 różnych rodzajów umiejętności psychicznych, które jasnowidz może posiadać:

  • Jasnowidzenie - Znany również jako „wyraźna wizja”. Jasnowidze, którzy mają jasnowidzenie, nazywani są „jasnowidzami”. Jasnowidze mogą widzieć wizje poprzez swoje sny lub nagłe miganie obrazu, który przychodzi na myśl. Jasnowidz zauważy obrazy lub symbole w życiu codziennym.
  • CLAIRAUDIENCE - Słowo „jasnowidzenie” oznacza „czysty słuch”. Jasnowidze z silnym wyczuciem jasnowidzenia mogą słyszeć dźwięki, porady, muzykę lub duchy, których inni nie słyszą. Częstym nieporozumieniem jest to, że jasnowidz jasnowidz słyszy dobrze - nie słyszy! Jasnowidz jasnowidz odbiera sygnały psychiczne tylko poprzez dźwięk.
  • CLAIRSENTIENCE - „Jasnowidzenie” oznacza „czyste uczucie”. Zdolność jasnowidzenia umożliwia jasnowidzowi odczuwanie aury osoby, miejsca lub rzeczy. Jasnowidz jasnowidze często zgłaszają silne „przeczucia”, które później okazują się słuszne. Chociaż zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą doświadczać jasnowidzenia, umiejętność ta jest czasami nazywana „intuicją kobiety”.
  • ŚRODKI PSYCHICZNE - Jest to zdolność jasnowidza do kontaktu z tymi, którzy żyją w świecie duchów lub w życiu ostatecznym. Ta umiejętność jest uważana za jedną z najbardziej zaawansowanych, ponieważ komunikacja ze słowami ducha może być trudna.
  • INTUICJA PSYCHICZNA - Zdolność do wyczuwania i interpretowania energii psychicznej. Jasnowidze z silną intuicją psychiczną mogą interpretować rzeczy z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Intuicja psychiczna umożliwia jasnowidzowi obserwowanie aury osoby, miejsca lub rzeczy.
  • TELEKINESE - Telekineza to zdolność do poruszania się, zginania i wpływania na przedmioty. Telekineza jest uważana za jedną z najpotężniejszych umiejętności psychicznych. Rozmiar obiektu ma duży wpływ na jasnowidza & # 39; telekinetyczna moc nad nim.
  • TELEPATIA - Telepatia lub „czytanie w myślach” to zdolność do czytania części umysłu danej osoby. Jasnowidze telepatyczni mogą również używać telepatii do komunikowania się ze zwierzętami.
  • ZROZUMIEĆ PRZEWODNIK DUCHOWY - Media, które potrafią komunikować się ze swoimi przewodnikami, mogą otrzymywać wskazówki na temat otaczającego ich świata. Ponieważ przewodnicy nie są związani tymi samymi prawami co ludzie, mogą gromadzić i dzielić się wiedzą, która w innym przypadku byłaby ukryta.
  • POŁĄCZ Z WYŻSZYM SAMOPOCZUCIEM - Ci, którzy mogą komunikować się ze swoim wyższym ja poprzez medytację lub trans, mogą otrzymać osobiste wskazówki dotyczące ważnych życiowych decyzji. Silne połączenie z wyższą jaźnią umożliwia jasnowidzowi podejmowanie mądrych decyzji.
  • PSYCHOMETRIA - Jest to umiejętność uchwycenia historii przedmiotu tylko poprzez odczucie. Media przeszkolone w psychometrii mogą dowiedzieć się, co się stało, przechwytując przeszłość obiektu. Wielu detektywów psychologicznych używa psychometrii do rozwiązywania swoich dochodzeń. Psychometria jest formą „psychomancji”.

Jest to 10 najczęstszych umiejętności umysłowych. Jakim jesteś jasnowidzem?