Budownictwo

Manifest zjadacza do obrony żywności

By 12 marca 2020 No Comments

Recenzja książki: manifest Michaela Pollana zjadacza w obronie żywności

Jest to naprawdę dobrze skonstruowany i do rzeczy, który działa naprawdę dobrze dla zawartych w nim informacji.

Istnieje wiele różnych rodzajów diet stosowanych w różnych częściach świata. Niektóre z tych diet pochodzą z Morza Śródziemnego, inne z Japonii i Masajów. Potem jest dieta Eskimo, która składa się mniej więcej z ryb i mięsa i wiele więcej. Chodzi przede wszystkim o to, że ludzie są w stanie dostosować się do różnych rodzajów diet i warunków życia, a każdy z nich ma inny wpływ na organizm. Jest wnioskiem wielu badaczy, że & # 39; Zachodnia dieta & # 39; Tymczasem nacisk na ilość, a nie na jakość jest znacznie bardziej popularny niż większość. Jednak wiadomo, że ta dieta jest podatna na choroby takie jak cukrzyca, choroby serca i rak.

Ta książka zawiera wszystkie te informacje o wiele bardziej szczegółowo niż niektóre inne książki, dlatego eksperci polecają ją czytelnikom. Argumenty przeciwko zachodniej diecie i tak zwanej „nierealnej żywności”. jest bardzo szczegółowy i silny i daje czytelnikowi jasne pojęcie, czego nie robić.

Kiedy zacząłem czytać tę książkę, przeczytałem jej trochę i byłem nawet w połowie, ale już zacząłem zmieniać swoje nawyki żywieniowe i sposób, w jaki gotowałem jedzenie na różne sposoby. Przedstawione argumenty dały mi do zrozumienia, że ​​tak naprawdę się myliłem, i odkryłem, że istnieje wiele podejrzanych potraw, takich jak & # 39; Rzeczy w domu, które muszę wyrzucić. Niektóre z nich były tam bez mojej wiedzy.

W Obronie żywności manifest Michaela Pollana zjadacza pokazuje nam, w jaki sposób możemy lepiej docenić spożywane przez nas jedzenie, co wzbogaci nasze życie i jak znów będziemy cieszyć się jedzeniem.