Reklama

Microsoft Great Plains RW: twórca raportu

By 13 marca 2020 No Comments

Microsoft Business Solutions Great Plains jest sprzedawany zarówno dla średnich firm, jak i Navision (który ma bardzo dobrą pozycję w Europie i na rynkach wschodzących, na których można go łatwo zlokalizować).

Moduł Great Plains Report Writer (RW) umożliwia zmianę i tworzenie raportów Great Plains w zależności od potrzeb biznesowych. RW to potężne narzędzie, które pozwala rysować dane z praktycznie dowolnego obszaru systemu za pomocą różnych układów, pól, logiki raportów, formatowania i wyboru danych.

Program Report Writer zapewnia spójność raportu w całej organizacji, umożliwiając tworzenie niestandardowych wersji raportów dla określonych osób lub grup z ukierunkowanymi informacjami dostosowanymi do ich konkretnych potrzeb. RW oferuje także elastyczne opcje harmonogramu publikowania raportów, natychmiast, wielokrotnie lub selektywnie w różnych formatach plików, w tym HTML i PDF, w zależności od potrzeb Twojej firmy.

Funkcje:

o Raporty niestandardowe - modyfikuj istniejące raporty lub twórz całkowicie nowe z informacji w całym systemie. Użyj wielu czcionek, kolorów, rozmiarów i grafiki, aby zaprojektować raport dla określonych odbiorców i poprawić użyteczność.

o Elastyczne opcje zapisywania raportów - pobierz dane z wielu lokalizacji dla jednego raportu, ustaw ograniczenia, aby wskazać określone informacje, wykonaj obliczenia danych i utwórz nowe metody sortowania, aby wyświetlać informacje według własnego uznania .

o Eksportuj do Excela i HTML - Łatwo eksportuj raporty do standardowych formatów plików i używaj Microsoft® Excel do wykonywania dalszych obliczeń. Wysyłaj raporty e-mail do osób decyzyjnych i publikuj raporty w intranecie firmy.

o Zaplanowane generowanie raportów - Zautomatyzuj publikowanie raportów za pomocą Harmonogramu raportów, abyś mógł utworzyć cykliczną lub natychmiastową publikację dla dowolnej opcji raportu lub raportu utworzonego za pomocą programu Report Writer.

o Rezerwacja online - Publikuj raporty w portalu biznesowym Microsoft Business Solutions i umożliwiaj decydentom w całym przedsiębiorstwie przeglądanie raportów za pomocą przeglądarki internetowej.

Powodzenia we wdrażaniu, dostosowywaniu i integracji, a jeśli masz jakieś problemy lub wątpliwości - jesteśmy tutaj, aby pomóc! Jeśli chcesz, abyśmy wykonali tę pracę, zadzwoń do nas pod numer 1-630-961-5918 lub 1-866-528-0577! help@albaspectrum.com