Rozwój osobisty

Na Święto Dziękczynienia - bądź wdzięczny, że nie oszukuje

By 12 marca 2020 No Comments
zdrowie" data-max-rows="2">

Niewierność jest większa niż kiedykolwiek. Według najnowszych statystyk 3 na 4 mężów zdradza swoje żony. Więc jeśli masz lojalnego męża, musisz być za to wdzięczny. Brakuje wiernych mężów. Podczas gdy większość kobiet zakłada, że ​​ich mężowie są wierni, tylko jedna na cztery kobiety może zgodzić się z tym twierdzeniem. Szacuje się, że 38 do 53 milionów kobiet jest ofiarami niewierności. Badania pokazują również, że 2/3 kobiet, których zdradzają mężowie (około 26 milionów kobiet), nie ma pojęcia, że ​​ich mężowie mają romans, pomimo obecności licznych znaków ostrzegawczych. W jednym badaniu ponad 65% nieuczciwych mężów stwierdziło, że ma więcej niż jeden romans pozamałżeński. Dzięki takim statystykom możesz zobaczyć, dlaczego warto być wdzięcznym za mąż za męża, który cię nie zdradza.

Niegrzeczne przebudzenie

Niewierność dotyka dziś 80% wszystkich małżeństw. Każdego roku niezliczone kobiety, które nigdy nie marzyły o zdradzie swoich mężów, oszukuje się, gdy mężowie starają się o rozwód lub po prostu wprowadzają się do innej kobiety. Inne kobiety są zdziwione, że fundusze rodzinne zostały wykorzystane na pozamałżeński romans oszukującego mężczyzny. Jeszcze inne kobiety doświadczają niegrzecznego przebudzenia, gdy dowiadują się, że zachorowały na chorobę przenoszoną drogą płciową.

Dlaczego kobieta jest ostatnią, która wie

Dlaczego kobiety zawsze zdają się wiedzieć jako ostatnie? Czy 26 milionów kobiet może odrzucić liczbę osób, które uwierzą? Jeśli kobieta nie ma powodu podejrzewać męża o oszustwo, może łatwo przeoczyć lub źle zinterpretować znamienne oznaki niewierności - nawet jeśli znaki patrzą na jej twarz. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli nie zna oznak niewierności.

4 powody, by być wdzięcznym

Nie każdy żonaty mężczyzna jest fałszywym mężem, pomimo statystyk wskazujących, że jest ich tak wielu. Jest wielu wiernych mężów, którzy dotrzymują ślubów. Jeśli masz szczęście, że jesteś w związku małżeńskim, istnieją co najmniej cztery powody, aby być wdzięcznym za ten Dzień Dziękczynienia:

o Możesz być wdzięczny, że twoje małżeństwo i rodzina są nienaruszone.

o Możesz być wdzięczny, że czas i energia zainwestowane w swoje małżeństwo nie poszły na marne.

o Możesz być wdzięczny, że nie musisz radzić sobie z traumą emocjonalną, którą pociąga za sobą niewierność.

o Możesz być wdzięczny, że nie musisz się martwić o decyzję, czy zostawić męża, wyrzucić go, czy zostać z nim i spróbować uporządkować małżeństwo.

Jeśli nie jesteś pewien, czy twój mąż jest lojalny

Co jeśli nie jesteś absolutnie pewien, że twój mąż jest jednym z niewielu wierzących? Bądź wdzięczny, że trafiłeś na ten artykuł. Spraw, by Twoja firma wiedziała, gdzie jesteś, zanim będzie za późno. Wraz z rosnącą niewiernością ty i twoje małżeństwo jesteście winni, abyście nie należeli do tych 26 milionów niczego nie podejrzewających kobiet. Zapoznaj się z 21 kategoriami znaków ostrzegawczych. Aby otrzymać specjalny raport opisujący 21 kategorii znaków ostrzegawczych, wyślij wiadomość e-mail na adres InfidelityInfo@gmail.com z tematem „21 kategorii”. Będziesz wdzięczny, że to zrobiłeś.

© 2004 Ruth Houston