Podróże

Najlepsze bary, puby i restauracje w St. Pauls Bay Malta (w tym Qawra i Bugibba)

By 13 marca 2020 No Comments

Wiesz jak to jest. Jesteś na wakacjach w nowym miejscu, spędzasz pierwsze dni, zastanawiając się, gdzie jest wszystko, i znajdując najlepszy bar lub restaurację w okolicy ostatniego dnia. Problem polega na tym, że wydałeś już więcej niż nie byłeś tak dobry w innych instytucjach z tego, co teraz wiesz. Jak frustrujące. Jeśli przyjedziesz do popularnego maltańskiego kurortu St. Pauls Bay, w którym znajdują się również Qawra i Bugibba, mogę dać ci przewagę. Wszystkie poniższe testy zostały przetestowane kilka razy przeze mnie i moich przyjaciół, a my byliśmy obiektywni wobec nich wszystkich. Należy również pamiętać, że są one wymienione alfabetycznie, a nie w kolejności priorytetowej.

ALEX BAR, Qawra, Malta: - Z bardzo przyjaznym angielskim właścicielem Rayem. Jest to mały bar, ale ma duży podniesiony taras z parasolami, który jest bardzo popularny. Elegancki, czysty bar w rozsądnych cenach.

(The) BELL PUB & RESTAURANT, Qawra, Malta: - Bar z przylegającą do niego jadalnią, który od dawna słynie z serwowania napojów i doskonałych posiłków w bardzo rozsądnych cenach. Angielski prowadzony przez Marka i Alison, to bardzo czysty pub z przyjazną obsługą. Tradycyjne dania kuchni angielskiej serwowane są przez cały dzień, w tym doskonałe śniadanie smażone. Wieczory rozrywkowe, quizowe i bingo odbywają się regularnie.

CAPU VINO WINE CAFE & WINE BAR, Bugibba, Malta: - Tuż przy głównym placu znajduje się ta bardzo elegancka kawiarnia / winiarnia z bardzo relaksującą atmosferą. Doskonały wybór win, któremu towarzyszy wybór talerzy, sałatek i ciast. Odświeżająca zmiana w sercu Bugibba. Gwarantujemy profesjonalną obsługę z uśmiechem.

DUŻE POSIŁKI NA WOLNĄ STRATĘ I WAGĘ, Bugibba, Malta: - Burgery, smażony kurczak, pizza, właściwie większość rodzajów fast foodów, podawane do późnych godzin nocnych. Bardzo dobra jakość w bardzo niskich cenach i zdecydowanie najlepsza w okolicy. Właściciele David i Joseph oferują również doskonałą obsługę.

MISTY BLUE SPORTS BAR & DINER, Bugibba, Malta: - Ten niezwykle duży bar został całkowicie odnowiony w 2008 roku i jest doskonałym miejscem do oglądania sportów na żywo. 2 duże ekrany i 14 telewizorów zapewniają idealny kąt widzenia. Dobre jedzenie serwowane przez cały dzień i profesjonalny personel kierowany przez Rubena.

MUNCHIES SHACK BAR, Bugibba, Malta: - Zabawny pub ze świetną atmosferą. Wszystkie pokazy sportowe i rozrywka na żywo przez większość wieczorów. Zajęty bar prowadzony przez Davida, Nathalie i Chrisa.

RUBA'S RESTAURACJA DRIVE-IN, Qawra, Malta: - Ugruntowana restauracja najwyższej jakości. Właściciel, Ruben, z dumą oferuje najlepsze jedzenie od wielu lat. Doskonałe jedzenie i dużo. Bardzo popularny zarówno wśród Maltańczyków, jak i turystów.

SIMON & # 39; S & # 39; ELVIS TRIBUTE BAR & # 39;, Qawra, Malta: - Wysokiej jakości rozrywka każdej nocy w tygodniu, w tym 2 pokazy najlepszych hołdów Elvisa na wyspie. Witamy od Simon & Josie. Brak wpisu i jest bardzo popularny. Bądź więc wcześniej lub zarezerwuj z wyprzedzeniem.

TAVERN INN BAR & RESTAURANT, Qawra, Malta: - Restauracja z bardzo przyjazną atmosferą i doskonałą reputacją dzięki wysokiej jakości jedzeniu i dobrej cenie. Rozrywka każdego wieczoru. Twoimi gospodarzami są Robbie i Jane.

WOODHUT PUB & DINER, Qawra, Malta: - Jeden z najlepszych barów sportowych i restauracji na Malcie, pokazujący prawie każdą imprezę na żywo. Umiejętnie zarządzany przez maltańskiego właściciela Raya Micallefa, doskonałego kucharza, którego menu oferuje coś dla każdego w odpowiednich cenach.

Nie są to wcale wszystkie restauracje i miejsca do picia, które warto odwiedzić podczas wakacji na Malcie, ale na pewno 10 z najlepszych.