Motoryzacja

Randka ze zmaltretowanym Fordem Pinto

By 13 marca 2020 No Comments

Masz starego Forda Pinto lub Yugo i zastanawiasz się, czy możesz umówić się na randkę z gorącym dzieckiem. To mit, który niestety został rozpowszechniony przez mężczyzn, którzy uważają, że muszą zwrócić na siebie uwagę kobiety.

Prawda jest taka, że ​​wiele gorących kobiet umawia się z mężczyznami ze starymi samochodami, a nawet bez samochodów. Ale jeśli masz stary samochód, prostą sztuczką jest utrzymanie go w czystości. Przynieś swój samochód do myjni samochodowej i pozwól mu również rosnąć, aby miał ładny połysk. Lub jeśli masz ograniczony budżet, zrób to sam. Pozbądź się wszystkich opakowań cukierków, puszek, okruchów lub czegokolwiek innego, co masz w samochodzie. Kup jedną z tych małych sosen i zawieś je w samochodzie, aby dobrze pachniały.

Pracowałem z bardzo elegancką, atrakcyjną kobietą, która kiedyś miała spotkanie z mężczyzną, który prowadził bardzo starego VW Beetle. Facet był przystojny, muskularny i dobrze wykształcony, ale powiedziała mi, że nie umówi się z nim na drugą randkę, jeśli nie posprząta samochodu. Sprzeciwiła się, że był stary, ale był brudny i nie pachniał dobrze.

Widzisz, chodzi o bycie dumnym z siebie i kobiety, którą chcesz zabrać ze sobą na randkę. Jeśli przyjdziesz na randkę z brudnym samochodem, zobaczy cię jako osobę, która jej nie szanuje lub nie dba o to, jak dobrze idzie data. Jej randka byłaby ładnym strojem, a ostatnią rzeczą, jaką chce zrobić, jest siedzenie w samochodzie, który zabrudzi.

Załóżmy, że chcesz nowego samochodu, ale nie możesz sobie na nie pozwolić. Istnieje wiele aukcji samochodowych reklamowanych online lub w lokalnej gazecie. Istnieje spora szansa, że ​​możesz kupić tam używany samochód za rozsądną cenę i stopniowo go naprawiać, aż będzie wyglądał jak nowy. Czy zauważyłeś kiedyś w wielu teledyskach rap, że raperzy z gorącymi laskami spędzają czas w swoich mocnych samochodach z lat 60. i 70.? Te 30-40-letnie samochody nie są drogie, ale po naprawie wyglądają świetnie, prawda? I zaufaj mi - kobiety naprawdę je kochają. Sprawiają, że mężczyzna wydaje się bardziej męski niż ktoś, kto prowadzi nową Toyotę Prius.

Pamiętaj więc od razu, że potrzebujesz eleganckiego lub „seksownego” samochodu, aby umówić się na randkę lub zatrzymać kobietę. Zamiast tego utrzymuj swój obecny samochód w czystości i pracuj, aby wzmocnić swój wizerunek i pewność siebie. To z kolei sprawi, że bardziej oprzesz się kobiecie.