Przemysł

Ubezpieczenie pogrzebowe: prawdziwa potrzeba czy niepotrzebne koszty?

By 13 marca 2020 No Comments

Być przygotowanym w życiu oznacza być przygotowanym na późniejszy koniec. Z tego powodu niektóre osoby rozważają wykupienie ubezpieczenia pogrzebowego. Ale co to dokładnie jest? A co to znaczy? Czy to naprawdę potrzebne, czy to tylko dodatkowy koszt, który możesz wydać na coś innego?

Co to jest ubezpieczenie pogrzebowe?

Niektórzy uważają, że ubezpieczenie pogrzebowe jest uwzględnione w niektórych oferowanych obecnie planach ubezpieczenia na życie. Ale tak naprawdę nie o to chodzi.

W przeciwieństwie do ubezpieczeń na życie, obejmuje to wyłącznie wszystkie koszty, które mogą powstać podczas przygotowania i ponownego pochówku. Niektóre z nich to: trumna lub trumna, pogrzeb, majątek i nagrobek na cmentarzu oraz wiele innych do przemyślenia.

Zapewni to, że dostaniesz pogrzeb, na który zasługujesz - a nawet marzysz.

Dlaczego może tego potrzebujesz?

Jedyną pewną rzeczą w życiu jest niepewność. Prawdopodobnie słyszałeś o tym kilka razy, ale w kliszach chodzi o to, że to prawda. Przede wszystkim potrzebujesz ubezpieczenia pogrzebowego, ponieważ nie wiesz dokładnie, kiedy nadejdzie koniec i chcesz się na to przygotować.

Podobnie jak w przypadku wesel, przyszło ci do głowy, jak odpocząć. Cóż, myślenie o weselach i innych radosnych uroczystościach może nie być tak powszechne. Ale nie chcesz, żeby twoja rodzina wykopała płytki grób i położyła tam swoje ciało pokryte całunem, prawda?

Ile to może cię kosztować

Wszystko ma teraz swoją cenę. To smutne, ale to prawda. Jeśli nie masz pewności, ile będzie Cię kosztowało ubezpieczenie pogrzebowe, średni koszt miesięczny wynosi średnio 35 USD. Może wynieść 7500 $.

Oczywiście zależy to od tego, jaki rodzaj ubezpieczenia wybierzesz (jaki rodzaj pogrzebu i jaki pogrzeb chcesz), od jakiej firmy się zarejestrowałeś, kiedy chcesz zacząć spłacać oraz w jakim stanie mieszkasz.

Obecnie w Internecie jest kilka firm, co jest wielką zaletą dla wszystkich. Tutaj możesz zrobić zakupy w oknie i otrzymać ofertę.

Jak mogę zaoszczędzić na ubezpieczeniu?

W chwili obecnej wydaje się, że wszystko, co robimy i posiadamy, wymaga ubezpieczenia. To może wydawać się zbyt drogie, jeśli płacimy już tyle, ile rachunki, jedzenie i edukacja. Pamiętaj jednak, że jest to również bardzo ważne - nasza siatka bezpieczeństwa na nieoczekiwane zdarzenia.

Oszczędzanie na te rzeczy nie będzie dużym problemem, o ile wiesz, jak budżetować swoje dochody. Przydziel czas na swoje konta co tydzień. Może to zająć trochę czasu, ale naprawdę może pomóc ci zaoszczędzić na tych rzeczach.

Czy wkrótce się zarejestrujesz?

Więc zapiszesz się na jeden? Możesz naprawdę mówić tylko za siebie. Jeśli jednak zajmiesz się tymi, których możesz zostawić, ubezpieczenie pogrzebowe gwarantuje, że nie będą musieli zbytnio stresować się przygotowaniem i kosztem wszystkiego, gdy nadejdzie czas.