Przemysł

Usługi kremacyjne: przewodnik porównawczy

By 13 marca 2020 No Comments

Usługi kremacyjne oferowane są przez dom pogrzebowy lub krematorium i obejmują wszystkie szczegóły i koszty związane z upamiętnieniem bliskiej osoby. W czasie żałoby niekoniecznie powszechnie wiadomo, czego się spodziewać i czego zapytać w domu pogrzebowym lub krematorium. W tym trudnym procesie pamiętaj o poniższych wskazówkach, niezależnie od tego, czy planujesz proste, czy skomplikowane środki kremacji.

Wiadomości (dobre i złe) o usługach kremacyjnych

Zła wiadomość jest taka, że ​​niektórzy dyrektorzy pogrzebów są przytłoczeni swoimi klientami. Dobrą wiadomością jest to, że wszyscy dyrektorzy pogrzebów są zobowiązani przez prawo do przedstawienia ogólnego cennika, abyś mógł zobaczyć koszt każdego elementu zamówienia. Pomoże to ustalić wszystkie opłaty związane z kremacją.

Rodzaje opłat związanych z usługami kremacji

Chociaż ostateczna lista kosztów kremacji różni się w zależności od lokalizacji, budżetu i preferencji, oto przewodnik po niektórych z kosztów, których możesz się spodziewać. Zapytaj, jakie usługi są wymagane, aby spełnić Twoje potrzeby. Usługi są często „uwzględniane” w cenach, ale nie są niezbędne. Na przykład - wielu dyrektorów pogrzebów promuje balsamowanie, podczas gdy w wielu stanach i okolicznościach nie jest to konieczne ani konieczne.

  • Koszty domu pogrzebowego / krematorium - Trumna kosztuje, w tym kremację (gdzie ciało umieszcza się podczas kremacji). Jeśli przechowujesz szczątki w kolumbarium lub zakopujesz urnę na kawałku ziemi, te opcje kosztują pieniądze. Firmy pogrzebowe ponoszą także koszty związane z dostarczeniem zwłok i / lub kremowanych zwłok, usług upamiętniających lub pogrzebowych.
  • Koszty urny kremacyjnej - Chociaż kremacja jest uważana za jedną z najtańszych opcji wycofania z eksploatacji, sama kremacja może wynosić od 100 do 3000 USD lub więcej. Wybór urny zależy od rodzaju urny, którego chcesz użyć do upamiętnienia swoich bliskich. Dlatego ten koszt jest prawdopodobnie najbardziej zmiennym elementem usług kremacyjnych.
  • „Koszty wycofania” - Opłaty te obejmują pieniądze, które dom pogrzebowy lub krematorium płaci stronom trzecim za przedmioty takie jak akty zgonu, nekrologi, kwiaty na nabożeństwa żałobne, porady dla duchownych itp.

Niezależnie od tego, w jaki sposób wybierzesz kremację, najlepszym sposobem na poradzenie sobie z tym trudnym procesem jest stopniowe planowanie. Oprócz planowania z wyprzedzeniem, chcesz również porównać koszty kremacji oraz usługi i opcje pogrzebowe.