Przemysł

Wyjaśnienie kosztów i opłat za balsamowanie

By 12 marca 2020 No Comments

Chociaż istnieją pewne wyjątki, balsamowanie (lub konserwacja) nie jest wymagane przez prawo. Balsamowanie byłoby wymagane w przypadku niektórych chorób zakaźnych. Gdyby ciało musiało być transportowane przez wspólnego przewoźnika, takiego jak samolot, autobus lub pociąg, byłoby to również konieczne w większości przypadków. Teraz, gdy się zastanawiasz, karawan nie jest uważany za normalnego przewoźnika, ponieważ nie przewozi „płatnego” klienta ze zmarłym.

Chociaż dyrektorzy pogrzebów naciskają na balsamowanie w celu zwiększenia zysków, jest to również zalecane ze względów estetycznych. Proces balsamowania obejmuje kosmetyki, dzięki którym zmarły podczas życia wygląda tak jak oni, co sprawia, że ​​oglądanie jest przyjemniejsze dla rodziny i przyjaciół. Pomaga w nieestetycznych wyciekach, przebarwieniach, depresji i wielu innych. Z tego powodu balsamowanie jest odpowiednią i satysfakcjonującą usługą.

Powiązane koszty i możliwe opłaty

Średnio 200-funtowa osoba potrzebuje około 2 litrów płynu balsamującego w standardowym rozcieńczeniu, co kosztuje od 3 do 8 USD za litr. Twoje opłaty za balsamowanie zaczynają się tutaj. Stamtąd mogą obowiązywać dodatkowe opłaty, w tym mycie i dezynfekcja szczątków, które nie są zabalsamowane, korzystanie z szatni, trumny, kosmetyków, pielęgnacji włosów, odbudowy, sekcji zwłok, dawstwa narządów, chłodzenia i opieki.

Umyć i zdezynfekować - Na tym etapie zakład pogrzebowy przygotowuje ciało do konserwacji. Resztki kąpie się w łagodnym roztworze mydła, aby usunąć bakterie, muchy i inne. Zwykle jest to standardowy strzał pakietu balsamującego domu pogrzebowego. Ceny różnią się, ale średnia opłata wynosi od 50 do 100 USD.

Szafa, kosmetyki i pielęgnacja włosów - Jest to faza, w której szczątki są modyfikowane, aby wyglądały jak one za życia. Makijaż i kolory są nakładane na ciało, aby nadać mu ciepłą, naturalną cerę i zmniejszyć niedoskonałości spowodowane przez śmierć. Wykonywane są również włosy i nakładane są ubrania. Opłaty za tę usługę wynoszą od 100 do 300 USD.

Trumna - Zasadniczo jest to faza, w której uzyskane pozostałości są przenoszone i umieszczane w trumnie. Opłaty za tę usługę wynoszą od 35 do 50 USD.

Przywrócenie - Nie zawsze jest to część procesu konserwacji i jest zwykle stosowane, gdy śmierć była traumatyczna, przedłużająca się lub poważnie szkodliwa dla organizmu. Odnowienie szczątków zajmuje dużo umiejętności i czasu, dlatego opłaty wynoszą od 40 do 100 USD za godzinę.

Opieka po autopsji i dawstwie narządów - Oczekuje się opłaty za badanie po autopsji, zwłaszcza jeśli dyrektor pogrzebu koordynuje wniosek o dawstwo narządów. Gdy narządy są dawane, na szczątkach pozostają nacięcia, które muszą być odpowiednio zszyte i zabezpieczone. Zwykle jest to obliczane według godziny i wynosi od 25 do 60 USD.

Chłodzenie - Pakiet pogrzebowy często chłodzi szczątki, utrzymując je w chłodzie, aby nie zostały rozbite. Jeśli pakiet nie obejmuje chłodzenia, zwykle kosztuje od 50 do 100 USD za dzień.

Opieka - Podobnie jak w przypadku chłodzenia, często pobierana jest „opłata za opiekę i opiekę” w celu ochrony pozostałości podczas procesu balsamowania. Dzienne opłaty wahają się od 45 do 85 USD dziennie.

Są to tylko możliwe opłaty związane z balsamowaniem. Kompleksowe usługi pogrzebowe mają również wiele innych opłat, ale zazwyczaj są one all-inclusive w oferowanych przez nich pakietach pogrzebowych.