Przemysł

Wysyłanie kwiatów pogrzebowych i kwiatów współczucia

By 13 marca 2020 No Comments

Wysyłanie kwiatów pogrzebowych i współczujących jest powszechną tradycją w wielu kulturach, by wyrażać kondolencje i szacunek po śmierci. Kiedy ktoś straci ukochaną osobę, może być bardzo pocieszające, aby otrzymać kompozycję kwiatową z wyrazem współczucia. Oferuje prosty, podnoszący na duchu i wzruszający sposób, aby pokazać osobom w żałobie, że myślisz o nich ze względu na ich utratę.

Jaka jest różnica między kwiatami współczucia a kwiatami pogrzebowymi?

Kwiaty współczucia są zazwyczaj wyrazem osobistym wyrażającym kondolencje, które są wysyłane bezpośrednio do domu lub miejsca pracy w żałobie. Ustalenia dotyczące współczucia mają zazwyczaj taki kształt, że pasują do blatu stołu i zapewniają rozgrzewające odwrócenie uwagi od osób dotkniętych ostatnią stratą. Kwiaty współczucia są tradycyjnie białe, chociaż inne kolory są całkowicie dopuszczalne. Jeśli chcesz wysłać Kwiaty Współczucia, istnieje wiele opcji, które pomogą Ci wybrać wzory od prostych bukietów po rośliny doniczkowe lub egzotyczne storczyki. Ważną kwestią przy wysyłaniu kwiatów współczucia jest to, że naturalne piękno i zapach kwiatów mogą mieć szczególny wpływ na ludzkie zmysły, jeśli wzbudzą współczucie. Ceny za wysyłanie kwiatów współczucia są różne, ale możesz spodziewać się, że możesz wysłać prostą umowę już od 30,00 $. Korzystanie z kwiaciarni online jest obecnie powszechną praktyką, co może przynieść znaczne oszczędności. Tanie kwiaty współczucia można zamówić online lub telefonicznie w US Funerals Online.

Kwiaty płaczące są tradycyjnie uważane za kompozycje kwiatowe wysyłane na pogrzeb. Układanie kwiatów pogrzebowych jest zwykle układaniem stojącym, większość jest jednostronna i ma kształt wachlarza i zostały starannie zaprojektowane, aby stworzyć bardzo widoczny hołd kwiatowy podczas pogrzebu. Z tego powodu większość aranżacji kwiatowych jest zaprojektowana do wyświetlania na sztalugach lub do umieszczenia na trumnie lub wokół niej. Podobnie jak w przypadku kwiatów współczucia, kwiaty pogrzebowe są wysyłane jako wyraz kondolencji i często są wysyłane na pogrzeb, gdy nie można osobiście uczestniczyć. Pogrzebowe pokazy kwiatowe są ważnym aspektem, który nadaje kolor i wdzięk usługom pogrzebowym oraz tworzy współczującą atmosferę podczas ciemnego wydarzenia. Kwiaciarnie oferują wybór kompozycji kwiatowych na pogrzeby stojące. Ceny zwykle zaczynają się od około 65,00 USD, przy dużych sprayach stojących lub sprayach do trumny sięgających 300,00 USD.

Jeśli planujesz wysłać kwiaty pogrzebowe do kościoła lub domu pogrzebowego na pogrzeb, może być konieczne rozważenie kilku rzeczy. Przede wszystkim może być konieczne ustalenie, jakie są pragnienia rodziny. Czy chcesz prezentacje kwiatowe i wolisz zostać wysłany do domu pogrzebowego, cmentarza lub kościoła? Kiedy usługa jest wykonywana? Dyrektor pogrzebu zwykle może doradzać rodzinom & # 39; Życzy, jeśli nie możesz rozmawiać bezpośrednio z rodziną. Uważaj jednak na dom pogrzebowy, który układa dla Ciebie kwiaty, ponieważ często kosztują więcej niż zamawianie bezpośrednio. Kwiaciarnie są bardzo wyrozumiałe, jeśli chodzi o zapewnienie dostarczenia kwiatów pogrzebowych na czas usługi pogrzebowej, a wielu nawet dzwoni do ciebie, aby potwierdzić ich dostawę. Odwiedź US Funerals Online i zobacz nasze kwiaty pogrzebowe, aby zobaczyć wybór tanich kwiatów pogrzebowych z 50% zniżką na pełną cenę detaliczną.

Co jeszcze należy wziąć pod uwagę?

Niezależnie od tego, czy wybierzesz współczucie pogrzebowe czy pogrzebowe, możesz wybrać tradycyjne aranżacje lub kwiaty i kolory, które mają szczególne znaczenie dla żałobników. Przykład: Możesz wybrać kolory, które reprezentują historię życia zmarłego. Często uważa się, że weteran jest uhonorowany czerwonym, białym i niebieskim kwiatowym hołdem

Jaką wiadomość wysłać z kwiatami pogrzebowymi?

Nie wiesz, jak wyrazić kondolencje? Prosta karta i wiadomość pozwalają pogrążonym w żałobie wiedzieć, że myślisz o nich. Ogólne przesłania używane do wyrażania kondolencji to „z najgłębszym współczuciem”, „myślenie o tobie w tych trudnych czasach” oraz „moje myśli i modlitwy są z tobą”.